Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Müller, Morten (1828-1911)
Fjellandskap med budeie

Olje på plate
18x24
Signert nede t.v.: Morten Müller

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering