Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Müller, Morten(1828-1911)
Fjellandskap med budeie

Olje på plate
18x24
Signert nede t.v.: Morten Müller

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00