Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Blå 1968

Serigrafi
Arket: 75x55 Motivet: 58x44
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 68

Nummerert nede t.v.: 28/35.
Inger Sitter Grafikk, oeuvrekatalog nr. 54 med påtegnelse: "Opplag ukjent".

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000