Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Komposisjon 1970
Serigrafi, lysmål
60x53
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -70.
Påtegnet og nummerert nede t.v.: Serigrafi 55/100.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000