Munch-Auksjonen 2016

Auksjon mandag 12. desember 2016 kl 14:00

Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett

Litografi trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 552-558x400-407 mm Motivet: 455x319 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch (Det er en viss usikkerhet om signaturens autentisitet).

1895
Woll 37 III.

Auksjonert mandag 12. desember 2016 kl 14:00

Vurdering
NOK 500 000 USD 59 000 EUR 55 000