Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Onsager, Søren (1878-1946)
Kvinne i interiør 1930

Olje på lerret
64x70
Signert og datert nede t.h.: Sören Onsager - 30

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 700–7 000 EUR 4 300–6 400

Tilslag NOK 66 000