Tveter, Kåre(1922-2012)
Arktiskt lys
Olje på lerret
65x80
Signert nede t.h.: Kåre Tveter
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen (sic): "Arktist lys".
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 500–4 700EUR 3 200–4 300
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000