Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tveter, Kåre(1922-2012)
Arktiskt lys

Olje på lerret
65x80
Signert nede t.h.: Kåre Tveter

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen (sic): "Arktist lys".

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 500–4 700EUR 3 200–4 300

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 28 000