Rose, Knut(1936-2002)
Rittmesteren
Olje på plate
41x33
Signert nede t.h.: Knut Rose
Signert og datert på baksiden av platen: "Knut Rose 4/6-1977".
Brundtland, CMB: 77.5 med tittel: Rittmästaren.
Vandreutstilling: Bergen kunstforening, Festspillutstillingen, og Trondhjems Kunstforening 1979, kat.nr. 37.
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 500–4 700EUR 3 200–4 300
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000