Heramb, Thore(1916-2014)
Vinterkatedral 1984
Olje på lerret
81x64
Signert og datert n.v.: Th. Heramb -84
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 700–7 000EUR 4 300–6 400
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00