Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Vinterkatedral 1984

Olje på lerret
81x64
Signert og datert n.v.: Th. Heramb -84

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 700–7 000EUR 4 300–6 400

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00