Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
To figurer 1949

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 49

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 700–7 000 EUR 4 300–6 400

Tilslag NOK 35 000