To figurer 1949
Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 49
Påtegnet med tittel på baksiden av platen.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 700–7 000EUR 4 300–6 400
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000