Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Rose, Knut (1936-2002)
Komposisjon med figurer

Olje på plate
33x41
Signert nede på midten: Knut Rose

Påtegnet på baksiden av platen med dedikasjon i 1989 fra Arnhild og Knut Rose.

Brundtland, CMB: 89.18 med tittel: "Uten tittel".

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 300–3 500 EUR 2 100–3 200

Tilslag NOK 18 000