Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Lund, Unni(1914-2007)
I et blått rom 1977

Olje på lerret
90x100
Signert og datert nede t.h.: Unni Lund -77

Signert på baksiden, på blindrammen "Unni Lund".

Kunstnernes Hus, Oslo 1977, kat.nr. 72 med tittel: "I ett blått rom".

Proveniens:

IBM (International Business Machines).

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–4 900EUR 3 200–4 200

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 21 000