Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Widerberg, Frans(1934-2017)
Utsyn mot Torvøya og Hjelp

Olje på lerret
58x113
Signert nede t.h.: Frans

Påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Torvø + Hielp".

Proveniens:

IBM (International Business Machines).

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–4 900EUR 3 200–4 200

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 28 000