Auksjon torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Keyser, Ragnhild(1889-1943)
Landskap med hus

Olje på lerret
57,5x48
Signert nede t.h.: R Keyser

Påtegnet med annen tittel på baksiden, på blindrammen: "Sommeraften". Skisse av tre kvinner på baksiden av lerretet. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "No 2. Akt II".

Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 500–1 800EUR 1 300–1 600

Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00