Holbø, Halvdan(1907-1995)
Kveld, La Gaude 1931
Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.v.: Halvdan Holbö 31.
La Gaude er en landsby i Alpes-Maritimes i Provence, Frankrike.
Kunstnernes Hus, Oslo 1932, kat.nr. 51 med tittel: "Kveld, la Gaude".
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 800EUR 1 100–1 600
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00