Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1956
Olje på plate
50x64,5
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 56
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 400–3 700EUR 2 100–3 200
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Olje på plate
50x64,5
Vurdering