Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1957
Olje på plate
50x65
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 57
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 400–3 700EUR 2 100–3 200
Auksjonert torsdag 23. november 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på plate
50x65
Vurdering