Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Dinet, Etienne Alphonse(1861-1929)
Gårdsrom med kone som feier

Olje på lerret
33x56
Signert nede t.h.: E. Dinet

Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 6 200–8 600EUR 5 300–7 400

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00