Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Holbø, Halvdan(1907-1995)
Fjellgård 1944

Olje på lerret
38x46
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Holbö 1944.

Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 700–1 000EUR 600–800

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 6 000