Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Sandberg, Einar(1876-1947)
Fars gamle klaffebord

Olje på lerret
55x70
Signert nede t.h.: Einar Sandberg.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 4 000–6 000USD 500–700EUR 400–600

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00