Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Ulving, Even(1863-1952)
Fra Langviken, Tjøme

Olje på lerret
42x57
Signert nede t.v.: E Ulving

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Langviken, Tjömö".

Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 800–1 100

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000