Ulving, Even(1863-1952)
Fra Langviken, Tjøme
Olje på lerret
42x57
Signert nede t.v.: E Ulving
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Langviken, Tjömö".
Vurdering
NOK 8 000–10 000USD 1 000–1 200EUR 800–1 100
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000