Kavli, Arne(1878-1970)
Hageparti
Olje på lerret
70x81
Signert nede t.v.: A. Kavli
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 700EUR 2 100–3 200
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 42 000
Olje på lerret
70x81
Signert nede t.v.: A. Kavli
Vurdering