Kavli, Arne(1878-1970)
Oppstilling med blomster i mugge og kirsebær på stettfat
Olje på lerret
44x51
Signert nede t.v.: A. Kavli
Kunstnernes Hus, Oslo Jan. 1941, kat.nr. ?
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 900–7 400EUR 4 200–6 300
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000