Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Storstein, Aage(1900-1983)
Strandmotiv i kveldslys, Justøy 1959

Olje på plate
46x73
Signert og datert nede t.v.: Storstein - 59

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen: "Strandmotiv. I kvelllys (sic) malt på Justøy. Sommeren 1959 kat.nr 161 b. Storstein".

Vurdering
NOK 10 000–12 000USD 1 200–1 500EUR 1 100–1 300

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 14 000