Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Deberitz, Per(1880-1945)
Fra Skåtøy 1936

Olje på plate
37x45,5
Signert og datert nede t.v.: P. Deberitz 36.

Påtegnet med tittel på baksiden av platen: "Fra Skaatöy".

Vurdering
NOK 6 000–8 000USD 700–1 000EUR 600–800

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 10 500