Vigeland, Gustav(1869-1943)
Mann og kvinne, variant av Mann og kvinne under et tre
Tresnitt, lysmål
49,5x32
Signert nede t.h.: Gustav Vigeland
Stemplet under trykket nede t.h.: Eneret G. V. Oslo Kommune.
Vurdering
NOK 3 000–5 000USD 400–600EUR 300–500
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 11 500