Vigeland, Gustav(1869-1943)
Ridende kvinne og to menn
Tresnitt, lysmål
32x49,5
Signert nede t.h.: Gustav Vigeland
Stemplet under trykket nede t.h.: Eneret G. V. Oslo Kommune.
Vurdering
NOK 3 000–5 000USD 400–600EUR 300–500
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000