Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Bømlo, Innseilingen til Hardanger

Olje på lerret
30x47
Signert nede t.h.: Amaldus Nielsen

Signert og påtegnet, noe utydelig, på baksiden, på blindrammen: "Bömmlo (Indseiling til Hardanger) Amaldus Nielsen".

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 900–7 400EUR 4 200–6 300

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 80 000