Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Mot natten 1929
Olje på lerret
72x119
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen
Datert på ombrettet kant på lerretet nede t.h.: 1929 Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen. Påtegnet på plakett nede på rammen: "Mot natten 1929".
?, 1944, kat.nr. 185.
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 900–7 400EUR 4 200–6 300
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000