Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Sinding, Otto(1842-1909)
En slåsskamp, Lofoten

Olje på lerret
49x37
Signert nede t.h.: Otto Sinding.

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 700EUR 2 100–3 200

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 37 000