Munthe, Gerhard(1849-1929)
Vinter, ettermiddag
Olje på lerret
28x44
Signert nede t.h.: G. Munthe.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Vinter Eftermiddag -Gård."
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 700EUR 2 100–3 200
Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000