Auksjon mandag 4. desember 2017 kl 18:00
Munthe, Gerhard(1849-1929)
Vinter, ettermiddag

Olje på lerret
28x44
Signert nede t.h.: G. Munthe.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Vinter Eftermiddag -Gård."

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 500–3 700EUR 2 100–3 200

Auksjonert mandag 4. desember 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000