Fokus 1900

Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Groth, Jan (1938-)
Komposisjon 1984

Kullstift på papir
62x87
Signert og datert nede t.v: Groth 1984

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 700–4 900 EUR 3 100–4 200