Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00
Groth, Jan(1938-2022)
Komposisjon 1988

Kullstift på hvit kartong
62x88
Signert og datert med blyant nede t.v.: Groth 1988

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–4 900EUR 3 100–4 200

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00