Groth, Jan(1938-2022)
Komposisjon 1988
Kullstift på hvit kartong
62x88
Signert og datert med blyant nede t.v.: Groth 1988
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 700–4 900EUR 3 100–4 200
Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00
Kullstift på hvit kartong
62x88
Vurdering