Fokus 1900

Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Heramb, Thore (1916-2014)
Komposisjon 1956

Olje på plate
50x65
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 56

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 20 000–30 000 USD 2 400–3 700 EUR 2 100–3 100

Tilslag NOK 15 000