Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1956
Olje på plate
50x65
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 56
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 400–3 700EUR 2 100–3 100
Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på plate
50x65
Vurdering