Fokus 1900

Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Heramb, Thore (1916-2014)
Komposisjon 1949

Olje på papir, lysmål
38x58
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb. 49

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 800–2 400 EUR 1 600–2 100

Tilslag NOK 12 000