Fokus 1900

Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Picasso, Pablo (1881-1973)
Figurkomposisjon 1967

Radering
54x45
Stempelsignert med sort nede t.h.: Picasso Datert i platen speilvendt oppe t.h.: 4.4.67.

Nummerert med blyant nede t.v.: 6/50.
Bloch 1445.

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000 USD 3 700 EUR 3 100