Fokus 1900

Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Heramb, Thore (1916-2014)
Komposisjon 1954

Olje på lerret
51x65
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb -54

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 80 000–100 000 USD 9 700–12 200 EUR 8 400–10 500