Fokus 1900

Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Heramb, Thore (1916-2014)
Ramtonholmen 1954

Olje på lerret
50x65
Signert og datert oppe t.v.: Th. Heramb 54

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Ramtonholmen er en øy i Oslofjorden, i Røyken i Buskerud. Den ligger rett øst for Ramton camping mellom Nærsnes og Åros. Øya er på ca. 35 da, den er ubebodd og er regulert som friområde. Det er tilrettelagt med brygge for mindre båter og toalett. Wikipedia.

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 7 300–9 700 EUR 6 300–8 400