Auksjon torsdag 31. mai 2018 kl 18:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Ramtonholmen 1954

Olje på lerret
50x65
Signert og datert oppe t.v.: Th. Heramb 54

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Ramtonholmen er en øy i Oslofjorden, i Røyken i Buskerud. Den ligger rett øst for Ramton camping mellom Nærsnes og Åros. Øya er på ca. 35 da, den er ubebodd og er regulert som friområde. Det er tilrettelagt med brygge for mindre båter og toalett. Wikipedia.

Vurdering
NOK 60 000–80 000USD 7 300–9 700EUR 6 300–8 400

Auksjonert torsdag 31. mai 2018 kl 18:00