Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Larsen, Tulla (1867-1942)
Portrett av Arne Kavli

Radering, lysmål
25x18
Signert i platen nede t.v. og t.h.: TL

Tulla Larsen var gift med Arne Kavli fra 1903 til 1910.

PROVENIENS:

Alfred Waldemar Garmann Larsen (1863-1950), Tulla Larsens bror.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000–3 000 USD 200–400 EUR 200–300