Larsen, Tulla(1867-1942)
Portrett av Arne Kavli
Radering, lysmål
25x18
Signert i platen nede t.v. og t.h.: TL
Tulla Larsen var gift med Arne Kavli fra 1903 til 1910.
Proveniens:
Alfred Waldemar Garmann Larsen (1863-1950), Tulla Larsens bror.
Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–400EUR 200–300
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000