Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Deberitz, Per (1880-1945)
Halvakt

Pastell på papir
62x46
Signert og datert oppe t.h.: Peder Deberitz 13 Mai

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000 USD 400–600 EUR 300–500