Astrup, Nikolai(1880-1928)
Avtegning av portaler I
Blyant på tykt gulhvitt papir
14,3X23
Usignert
3 tegninger i lik størrelse montert i samme passepartout.
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 4 000–5 000USD 500–600EUR 400–500
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00