Astrup, Nikolai(1880-1928)
Vær og hare
Kullstift på tykt beige papir
14,3x22,5
Usignert
Skisse av et dyr til, en katt?
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 2 000–3 000USD 200–400EUR 200–300
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Kullstift på tykt beige papir
14,3x22,5
Usignert
Kunstnerens familie.
Vurdering