Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Astrup, Nikolai (1880-1928)
Vær og hare

Kullstift på tykt beige papir
14,3x22,5
Usignert

Skisse av et dyr til, en katt?

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 2 000–3 000 USD 200–400 EUR 200–300