Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Astrup, Nikolai (1880-1928)
Avtegning av portaler III

Blyant på tykt gulhvitt papir
14,3X23
Usignert

3 tegninger i lik størrelse montert i samme passepartout.

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–5 000 USD 500–600 EUR 400–500