Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Astrup, Nikolai (1880-1928)
Blåveis Slutnings-vignett

Penn på tynt gulhvitt papir
13,3x12,4
Usignert

Påtegnet med penn på verso: "Kari" og "Væve".

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000 USD 400–500 EUR 300–400

Tilslag NOK 5 000