Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Keyser, Ragnhild (1889-1943)
Landskap med hus

Olje på lerret
57,5x48
Signert nede t.h.: R Keyser

Påtegnet med annen tittel på baksiden, på blindrammen: "Sommeraften". Skisse av tre kvinner på baksiden av lerretet. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "No 2. Akt II".

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000 USD 900–1 100 EUR 700–900

Tilslag NOK 7 500