Keyser, Ragnhild(1889-1943)
Landskap med hus
Olje på lerret
57,5x48
Signert nede t.h.: R Keyser
Påtegnet med annen tittel på baksiden, på blindrammen: "Sommeraften". Skisse av tre kvinner på baksiden av lerretet. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "No 2. Akt II".
Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 900–1 100EUR 700–900
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 7 500