Gjemre, Per(1864-1928)
Robåt på strand 1905
Olje på lerret
26x47
Signert og datert nede t.h.: P Gjemre 1905
Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–900EUR 500–700
Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000
Olje på lerret
26x47
Vurdering