Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Gjemre, Per (1864-1928)
Robåt på strand 1905

Olje på lerret
26x47
Signert og datert nede t.h.: P Gjemre 1905

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 5 000–7 000 USD 600–900 EUR 500–700