Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Peder på Røsthavet

Litografi, lysmål
51x66
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -55

Nummerert nede t.v.: 3/260.

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000 USD 3 700 EUR 3 100

Tilslag NOK 24 000