Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Tre juksafiskere

Litografi med håndlaveringer, lysmål
52x40,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson -

Nummerert nede t.v.: IIII/XX. Påtegnet nede t.v.: ""Juksafiskerne" II - org. lito med håndlaveringer -".

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 12 000–15 000 USD 1 500–1 900 EUR 1 200–1 600

Tilslag NOK 10 000