Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Tre juksafiskere

Litografi med håndlaveringer, lysmål
52x40,5
Signert nede t.h.: Espolin Johnson -

Nummerert nede t.v.: IIII/XX. Påtegnet nede t.v.: ""Juksafiskerne" II - org. lito med håndlaveringer -".

Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 500–1 900EUR 1 200–1 600

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000