Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Gamle Logen, våre lokaler

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Vinterdag 1987

Litografi, lysmål
46x56,5
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -87

Nummerert nede t.v.: 3/100. Påtegnet nede t.v. med tittel, samt: ""Barndomsminne fra Finnmark" originallitografi".

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Vurdering
NOK 8 000–10 000 USD 1 000–1 200 EUR 800–1 000