Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Grenselandet

Litografi med håndlaveringer, lysmål
64x77
Signert nede t.h.: Espolin Johnson -

Nummerert nede t.v.: EA 17/30. Påtegnet nede t.v. med tittel, samt: "("Boris Gleb") Østfinnmark - litografi med håndlaveringer -".

Vurdering
NOK 15 000–20 000USD 1 900–2 500EUR 1 600–2 100

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000