Auksjon mandag 11. juni 2018 kl 18:00
Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Solregn 1987

Litografi med håndlaveringer, lysmål
43x34,5
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -87

Nummerert nede t.v.: 4/50. Påtegnet nede t.v.: ""Bygeveir" - org. lito med håndlaveringer".

Vurdering
NOK 5 000–7 000USD 600–900EUR 500–700

Auksjonert mandag 11. juni 2018 kl 18:00

Tilslag NOK 4 000